Vizyon ve Misyonumuz


Sestelekom; bireysel, kurumsal ve callshop çözümlerinin yanı sıra yurtdışından ithal ettiği ip telefon internet telefonlarının yanı sıra gateway cihazlarının da satış ve pazarlamasında bayi,çözüm ortakları ile beraber müşterek hareket ederek paylaşmayı esas almıştır. Çağımızın iletişim çağı olması sebebiyle sektörün geleceğini önceden görerek bu alanda ürün yelpazesini geniş tutmayı hedef almıştır. Kontörlü Telefon Satışı , Parça Kontör, Fatura Tahsilat Programı, İnternet Cafeler için Cafe Callshop Programı, Oteller için Otel programı belli başlı çalışma alanlarıdır.

Bayilik/Çözüm ortaklığı sistemi, çalışacağı ilin genelinde faaliyet gösterecek olup, Ürünlerin satışının yanı sıra kendi kullanımı da esastır.

Bayilik/ Çözüm ortaklığı için, bölgesinde bulunan şirketler ve ticari işletmeler ile güvene dayalı, sağlam iş ilişkileri kurabilecek, onların ihtiyaçları ve iş potansiyellerini yakından tanıyan; daha da önemlisi, ticari geçmişi ile itibar sahibi, güvenilir ve dürüst vizyon sahibi kişi veya şirketlerden oluşması esastır. Bu sebeple, Türkiye çapında oluşturulacak güvenilir, sağlam bir halkanın zincirleri olarak, Sestelekom ve İş Ortaklarını, yüksek satış rakamlarının yanında , sektörde kalıcı başarıya ulaştıracak en önemli etken olduğuna inanıyoruz.

Bayilerimiz, sadece bölgelerinde satış anlaşması yaptıkları müşterilerin kazancından değil, Alan ları içinden gelen talepler de gerekli görülürse tüm yönlendirmeler den sürekli gelir elde etme imkanına da sahip olacaklardır. Komisyon oranları, bayilerimizi, bizimle birlikte portföylerini genişletmeye ve buna yönelik çalışmaya teşvik edecek şekilde belirlenmiştir.

Ürünlerin müşteri ihtiyaçları göz önüne alınacak şekilde geliştirilmesi ve fiyatlandırılması, marka güvenilirliği oluşturmak ve satışları arttırmaya yönelik faaliyetler Sestelekom tarafından üstlenilecektir. Sestelekom, kesintisiz teknik hizmet, garanti ve satış öncesi ve sonrası destek sağlamak üzere oluşturulan Müşteri Temsilcileri Departmanı ile, bayi ve Çözüm ortakları arasında etkin bir iletişim ve geri bildirim sistemi kurmuştur.

MİSYONUMUZ
İletişim Hizmetlerini çağdaş bilgi teknolojilerini kullanarak toplumun hizmetine sunmaktır.

VİZYONUMUZ
Kuruluşumuzun Türkiye de marka haline gelmesi için çalışmaktır.

İLKELERİMİZ
Daima öncü ve ileriye dönük projeler geliştimek, Bilimsel ve etik kurallara saygılı olmak, Müşteri haklarına önem ve koşulsuz müşteri menuniyetini esas almak, Güvenilirlik ilkemizi her zaman korumak, Güler yüzlü müşteriye saygılı çağdaş sağlıklı hizmet vermek başlıca ilkelerimizdir.