Pazarlama maliyetini düşürmek, zaman kazanmak ve müşterilerinden daha yüksek geri dönüş almak istiyen şirketler için ideal bir çözümdür.Çalışanlarınız ve müşterilerinizle daha etkin bir iletişime geçmek istiyorsanız, sesli mesaj programı ile yapacağınız 30 saniyelik ses kaydıyla, aynı anda yüzlercekişiye ulaşabilir telefonlarına sesli mesaj bırakabilir, anket sorularını dinleterek görüşlerini alabilirsiniz.

Sesli Mesaj kullanarak sesli iletişimin avantajlarından yararlanabilir, müşterileriniz ve çalışanlarınızla doğrudan konuşarak mesaj geri dönüş oranınızı arttırabilirsiniz.

Sesli Mesaj ,Her sektör ve her segmentten firmanın kullanabileceği sesli mesaj servisi özellikle çağrı merkezleri için ürün satış, tanıtım,servis, tekstil, turizm ve finans sektörlerinde, müşteri ile daha etkili iletişim için kullanılabilir. Sesli mesaj ile ürün ve kampanya duyurularını yapabilir, müşterileriniz ile birebir, etkili iletişime geçebilirsiniz. Servis şirketleri müşteri memnuniyetini Sesli anket ile ölçebilirler. Şirket yöneticileri tüm çalışanlarına aynı anda cep telefonlarından ulaşabilir, farklı lokasyonlarında bayilerine seslenebilirler.

Sesli mesaj gönderimi autodialer sesli mesaj programı ile çok kolay olup kaydedeceğiniz yaklaşık 30 sn'lik bir mesajı iş ortaklarımız aracılığı ile belirleyeceğiniz tüm operatörlere aynı anda numaralarına toplu şekilde gönderebilirsiniz.

Sesli Mesaj ile Neler Yapabilirsiniz ?

En küçüğünden en büyüğüne tüm firmalar, herhangi bir altyapı yatırımı yapmadan toplu olarak sesli mesaj gönderebilirler. Kullanımı kolay bir arayüz üzerinden, müşteri istediği zaman kolaylıkla gönderim yapabilir.
Tüm operatör abonelerine ve aynı anda hepsine gönderilebilir.
Geri dönüşleri ve kaç kişiye ulaştığı ve tuşlamaları detaylı raporlanabilir.
Mesaj içeriği, gönderilen abone bazında farklılaştırılabilir.
Kendi müşteri veri tabanınızı kullanabilirsinizSesli Mesaj


Özel olarak kaydedilmiş bir sesin istenilen telefon numaralarına otomatik olarak arayıp sesin dinletilmesidir.

Sesli Mesaj Nasıl Çalışır ?


1- Belirlenen herhangi bir metin, ister bizim ister sizin tarafınızdan seslendirilerek kayıt edilir.
2- Ulaşmak istediğiniz numaralar belirlenir (Sizin belirlediğiniz ya da arşivimizde bulunan lokasyonlar).
3- Ulaşmak istediğimiz kitlenin ekranında çıkması için müşteri tarafından bir numara belirlenir.
4- Mesajınız sizin istediğiniz tarih ve saatte yayınlanmaya başlar.
5- Mesaj iletimi sırasında ulaşılamayan numaralar, tekrar tekrar aranır. Müşterilerimiz sadece cevap verilen çağrılar için ödeme yapar.
6- Mesaj gönderimi tamamlandığında, üye işlemlerinden giriş yaparak iletiniz hakkında detaylı raporları görebilirsiniz.

Seçim Kampanyaları


Seçim öncesinde adayların kendi sesinden kaydedilen seçim propagandasının geniş kitlelere ulaştırılması için kullanılabilir. Bu şekilde kullanım amacıyla pek çok kişi tarafından lisans alınmıştır. Belediye seçimlerinde, Muhtarlık seçimlerinde, milletvekili seçimlerinde kullanılmaktadır. Ayrıca dernek başkanı seçimlerinde de kullanılmaktadır.

Neden Sesli Mesaj?


Sesli Mesaj Hizmeti ile hemşehrilerinize kendi sesinizle ulaşırsınız.
Sesli Mesaj hizmeti interaktiftir, aradığınız kişi ses kaydı bırakabilir, tele-anketler düzenleyebilirsiniz.
Toplu sms'ten daha etkilidir sadece gsm değil sabit hatlı kişilerede ulaşabilirsiniz.
Hızlıdır, bir günde on binlerce, yüz binlerce hemşehrinize veya müşterilerinize birebir ulaşır sesli mesajınızı dinletebilirsiniz.
Sesli Mesajla Hedef kitlenize anında ulaşın !
Sesli Mesaj aracılıyla, markanız, ürün veya hizmetlerinizi, hedeflediğiniz bir ildeki, ilçedeki hatta mahalledeki insanlara çok kısa sürede ve çok ekonomik koşullarda tanıtabileceksiniz.
Sesli Mesaj Samimidir!
Sesli Mesaj ile dilerseniz ulaşmak istediğiniz kitleye bizzat kendi sesinizle ulaşabilirsiniz. Güven veren ve dostça bir ses tonu, geleneksel görsel reklam/tanıtım yöntemlerinden
kuşkusuz daha etkili ve daha kalıcı olacaktır.
Sesli Mesaj Hızlıdır.
Aynı anda arama yapabilen yüzlerce hat üzerinden mesajınız alıcılarınıza son derece hızlı bir şekilde ulaştırılır.
Sesli Mesaj Ekonomiktir.
Sesli Mesaj geleneksel iletişim yöntemlerine kıyasla iletişim giderlerinizden büyük oranda tasarruf etmenizi sağlar.
Sesli Mesaj Pratiktir.
Sesli Mesaj Servisi ile kendi yaptığınız ses kayıtlarını, bir ajansa hazırlattığınız ses kayıtlarını ya da DJ'lerimiz tarafından Sizin için hazırlanacak ses kayıtlarını belirleyeceğiniz hedef kitleye göndermek çok kolay, çok pratiktir.
Sesli Mesaj Güvenilirdir, Raporlanabilir
Sesli Mesaj ile yapılan reklam ve duyuruların gerçekten hedefine ulaşıp ulaşmadığından emin olabilirsiniz, gönderdiğiniz her bir mesajın alıcısına teslim edilip edilemediğini
görebilir ve sadece yerine ulaşan mesajlarınız için para ödersiniz. Bu sayede iletişim için harcadığınız her bir kuruşun gerçekten yerine ulaştığına emin olabilirsiniz.