Auto Dialer otomatik sesli mesaj programı otomatik olarak listenizdeki numaraları arayıp önceden kaydettiğiniz mesajı iletmek ve eğer talep ederseniz bu mesaja verilen yanıtları,tuşlamaları kaydetmek için gelişmiş bir masa üstü programdır.Telefonda tuşlama yapılarak verilen yanıtları algılayabilir, sesli olarak verilen yanıtları kaydedebilir, raporlama alabilir ve istediğiniz zaman otomatik geri arama yapabilirsiniz. İnternet bağlantısı olan Windows işletim sistemi yüklü bir bilgisayar yeterlidir.

Kullanımı çok kolaydır ve microsoft windows işletim sistemleri ile uyumludur. Gelişmiş VOIP ve SIP teknolojileri ile çalışan Aloses Auto Dialer ile dilerseniz IP PBX kullanarak sabit hatlar ile de arama yapabilirsiniz. Küçük ve büyük ölçekli firmalar için uygundur.Çeşitli amaçlarla kullanılabilir, telefonla yayıncılık, telemarketing, telefon ile bildirim, telefon ile anket, telefon ile hatırlatma servisi, telefonda satış ve siyasi kampanyalar ve reklam tanıtım için kullanılabilir.

Auto Dialer programı, kısa bir süre içerisinde telefonla binlerce kişiyi arayarak bilgilendirmenin en hızlı ve en kolay yoludur. Teknolojik olarak gelişmiş Auto Dialer yazılımı, hızlı bir şekilde hedef kitlenize ulaşır ve mesajınızı iletir. Mesajı dinleyen kişilerin seçim yapmasına olanak tanır. Yapılan seçimleri rapor olarak size sunar. Auto Dialer programı, en gelişmiş VOIP ve SIP teknolojilerini kullanarak sizlere en mükemmel hizmeti garanti eder. Hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç olmadan kampanyalar hakkında tüm müşterilerin bilgilendirilmesini sağlayan bu program aracılığıyla satış da yapılabilir.


Telemarketing - Telesatış - Telefonda Satış


Ürün satış amaçlı kullanılabilir. X marka sigarayı bırakma sakızı satacaksınız. Fakat tek tek tüm müşterileri arayıp onlarla konuşup boşuna uğraşmak istemiyorsunuz. Çünkü kimin sigara kullanıp kimin sigara kullanmadığını bilmiyorsunuz. Önceden mesajınızı kaydedip tüm potansiyel müşterilerinize gönderebilirsiniz.
"Merhaba, sigara kullanıyorsanız lütfen telefonunuzun bir tuşuna basınız" şeklinde bir mesaj kaydedebilirsiniz. Daha sonra sigara kullanan kişileri rapordan inceleyip X marka sigarayı bırakma sakızını satabilirsiniz. Çağrı merkeziniz var ve bu çağrı merkezinizde satış yapıyorsanız bu program sayesinde çağrı merkezinizden maksimum verimi alabilir ve maliyetlerinizi de düşürebilirsiniz.

Reklam


Reklam amaçlı kullanılabilir. Reklamını yapacağını X marka buzdolabının tanıtımını içeren kısa bir mesaj kaydedip bunu potansiyel müşterilere gönderebilirsiniz. Reklam müşteri tarafından dinlendikten sonra çağrı sonlandırılır. Yeni bir ürün çıktığında ürünü tanıtmak için veya mevcut olan bir ürünün müşteri potansiyelini arttırmak için kullanılabilir. Son zamanlarda telefon ile reklam yapan firma sayısı artmıştır. Bu şekilde kullanım amacıyla pek çok kişi lisans almıştır.

Seçim Kampanyaları


Seçim öncesinde adayların kendi sesinden kaydedilen seçim propagandasının geniş kitlelere ulaştırılması için kullanılabilir. Bu şekilde kullanım amacıyla pek çok kişi tarafından lisans alınmıştır. Belediye seçimlerinde, Muhtarlık seçimlerinde, milletvekili seçimlerinde kullanılmaktadır. Ayrıca dernek başkanı seçimlerinde de kullanılmaktadır.

Anket


Satışını yaptığınız bir ürün yada verdiğiniz bir hizmet için müşteri memnuniyet anketi yapabilirsiniz. Rapolardan müşterilerin yaptığı tercihleri görüntüleyebilirsiniz. Son zamanlarda AR-GE grupları ve anket yapan firmalar tarafından kullanılmaktadır. Eleman maliyetinden tasarruf ettirmesinin yanı sıra doğrudan potansiyel kullanıcıdan doğru bilginin alınmasını garanti eder.