Hakkımızda


Ses Telekom, 2004 yılında Türk Telekom'un özelleştirme süreci ve UMTH lisanslarının dağıtılmasıyla birlikte sektörde yerini almış ,kurumsal müşterilerine profesyonel ses-iletişim çözümleri üretmek için çalışmalarına başlamıştır. “Bilgi çağına uygun olarak yapılanmış, ses, data ve görüntünün en etkin şekilde iletilmesi konusunda uzmanlaşmış bir oluşum” içinde hizmet vermektedir.

Ses Telekom, telekomünikasyon sektörünün bugün ve gelecekte ihtiyaç duyacağı tüm ürün ve çözümleri sunabilen uzman kadrosu ve sürekli yenilenen ürün ve hizmet yelpazesi ile sektörlerinde lider pek çok kuruluşu barındıran müşteri portföyüne hizmet sunmaktadır.

Ses Telekom, kurumsal ve bireysel telekomünikasyon hizmetlerinin yanı sıra call shop alanlarında da hizmet vermektedir. Kaliteli ve ekonomik hizmet sunan Sestelekom, telekomünikasyon sektörümüze en yüksek seviyede katma değer yaratmayı hedeflemektedir. Sestelekom, telekom alanında en kaliteli ve ekonomik hizmeti sunmanın yolunun yüksek teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmaktan geçtiğinin bilinciyle hareket etmektedir. Sestelekom, tüm bayileri ile, son kullanıcı, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve çalışmalarına da bu doğrultuda yön vermektedir.

HİZMETLERİMİZ

* Voip ippbx Çözümleri
* Şubelerarası ve iç aramalar ücretsiz
* Ş.içi,ş.lerarası,uluslararasıve gsm aramalarında ucuz görüşme
* Kontorlu Telefon Çözümleri
* Callshop Çözümleri
* Arama detaylarını online takip
* Fatura Ödeme Noktası Çözümleri
* Softphone,İnternet Telefonu
* E-Ticaret sistemleri
* Faturalı ve Ön ödemeli sistem
* 7x24 Müşteri İletişim Merkezi destek hattı
* WebTel Tıkla Konuş
* Garantili Ses kalitesi ve Müşteri memnuniyeti
* Web Tasarım Hosting Çözümleri
* Kurumlara özel çözümler