Grandstream BT-201 IP Telefon

» Açık Standartlara Uyumluluk
» Mükemmel Ses Kalitesi
» Zengin Fonksiyonlar
» Cazip Fiyat
Grandstream IP Phone, açık standartları destekleyen, birçok ödül almış yeni nesil IP telefonudur. Son teknolojilerle tasarlanmış Grandstream IP phone'lar, desteklediği SIP protokolüyle mükemmel ses kalitesi, zengin ürün özellikleri ve cazip fiyatıyla marketin lider ürünlerinden biridir.


Grandstream GXP1200 Giriş Seviye 2-hatlı IP Telefon

GXP-1200 ileri özellikleri mükemmel ses kalitesi ve 2 hat özelliği ile çok satın alınan giriş seviye bir IP telefonudur. GXP-1200 arayanın ID sini gösterme, çağrı bekletme, sessize alma, çağrı bırakma, çağrı tutma, transfer etme, voicemail, 2 tane SIP hesabı ekleme, çoklu dil desteği, 3 yönlü çoklu konferans ve zil sesi değiştirme özellikleri ile her ne kadar giriş seviyesi olarak adlandırılsada, bir çok enterprise (kurumsal) çözümler getiren basit kullanımlı bir IP Phone olma özelliği taşımaktadır. 


Grandstream GXP2020

Grandstream GXP2020 ve GXP2010 IP Phone modellerine uygun olarak üretilen, yeni nesil Operatör Konsoludur. GXP2020 Extension Modül, çok şık bir şekilde tasarlanmıştır.
GXP2020EXT, kurulumu ve kullanımı son derece basittir. GXP2020 ve GXP2010 modellerinin yanında, operatör konsolunun takılması için tasarlanmış kısıma rahat bir şekilde monte ederek kullanılabilir.
IP Phone' a takılan GXP2020 Extension modülün üzerinde bulunan 56 tane kısayol tanımlaması ile sekreterlerin veya yöneticilerin dahililere ulaşması çok rahat bir şekilde yapılabilir. Ayrıca conference/call transfer/forward/pick up özelliklerinide bu tuş takımı ile kullanabilirsiniz. Dilerseniz takacağınız 2. GXP2020EXT ile, tuş sayısını 112' ye çıkarabilirsiniz.Grandstream HT 502 ATA

Grandstream HandyTone-502 , 2 FXS port, dual 10M/100Mbps Ethernet port, yüksek performans NAT router, port ve mesaj durumunu gösteren LED ve yatay olarak yerleştirilebilme özelliklerine sahip, SIP 2.0 standardıyla uyumlu bir ATA cihazıdır. HT-502 Evrensel Plug-in Play-Tak ve Çalıştır (UPnP), 2 SIP hesabı aktif edebilme, geleneksel ve ileri teknoloji telefon özellikleriyle uyumludur. HT-502 gelişmiş ses güvenlik düzeyini, herhangi bir aramada simetrik veya asimetrik ses kodeklerini RTP ve popüler ses kodeklerinin geniş bir aralığını destekler.