Callshop Mini

Call Shop mini Paketi; internet / ADSL bağlantısı olan, call center, arama kabinleri, faturabank şubeleri, fatura ekspres, faturamatik, fatura işlem merkezleri,internet kafeler gibi orta ölçekli işletmeler için hazırlanmış profesyonel ideal bir pakettir. Tekli ve 2 li olmak üzere 2 çeşittir. En önemli özelliği kabin göstergelerinin olmasıdır. Busayede müşteri telefon ederken nereyi aradığını ne kadar ücret tuttuğunu eş zamanlı olarak işletme sahibinin önündeki yazılımla beraber aynı ücretini kendisinin görebilmesidir. 1 Adet 2 portlu Linksys spa 2102 ,1 Adet Bilgisayarınıza yüklenen Sestelekom Lisanslı Callshop yazılımı, 2 Adet Kabin içi göstergelerinden ibarettir.
Call Shop mini Paketi; internet / ADSL bağlantısı olan, call center, arama kabinleri, faturabank şubeleri,fatura ekspres, faturamatik, fatura işlem merkezleri gibi orta ölçekli işletmeler için hazırlanmış profesyonel ideal bir pakettir.

Tekli ve 2 li olmak üzere 2 çeşittir. 1 Adet 2 portlu Linksys spa 2102 ,1 Adet Bilgisayarınıza yüklenen Sestelekom Lisanslı Callshop yazılımı, 2 Adet Kabin içi göstergelerinden ibarettir.
www.callshoppro.com

Callshop Pro

CallShop Pro Paketi; Profosyonel işletmeler için özel hazırlanmış ideal bir pakettir. İnternet / ADSL bağlantısı olan, call center, arama kabinleri, arama merkezleri, faturabank şubeleri, fatura ekspres, faturamatik, fatura işlem merkezleri, İnternet cafeler gibi orta ve büyük ölçekli işletmeler için en uygun çözümdür.

Callshop miniden farkı 4 kabinli olmasıdır. Yine içeriğinde 2 Adet Linksys SPA 2102, 1 Adet Bilgisayarınıza yüklenen Sestelekom Lisanslı Callshop yazılımı, 4 Adet kabin içi ücret göstergesi, ara ünite, telefon ve network kablolarından ibarettir.
Büyük ölçekli işletmeler için hazırlanmış profesyonel ideal bir pakettir.Callshop miniden farkı 4 kabinli olmasıdır. Sestelekom Callshop pro paketi, Callshop pro Paketi, minumum 2 kabin ile maximum 12 kabin arasında İnternet/adsl bağlantısı olan internetcafeler, faturabank, fatura ödeme merkezleri, fatura işlem merkezleri gibi küçük ve orta lekli işletmelerin, ek gelir sağlamak amacıyla ofislerine kurabilecekleri ideal bir pakettir.


Web Callshop

Web Callshop, internetcafeler, fatura ödeme yerleri, fatura işlem merkezleri, teknoloji mağazaları, kırtasiyeler,turistik merkezlerdeki işyeri sahipleri ve işletmeler için sadece internetten kullanıcı adı ve şifrelerini girerek kabinlerin göründüğü, görüşmelerin takip edildiği,hesap kesildiği müşterilerinin tüm görüşmelerini mevcut bilgisayarlarından takip ettikleri bir sistemdir. Kurulumu gayet kolay ve ucuz bir sistem olup sadece internet üzerinden telefon görüştürmesini sağlayan bir cihaz yeterlidir.Kontörlü Telefon

Çeşitli iş sahipleri ve yeni iş kuranlar; Yeni bir iş yeri açmayı düşünenler, mevcut düzenini bozmadan ek gelir kazanmak isteyen büfe,market sahibi, cep telefonu satış ve servis noktaları, teknoloji mağazaları, kırtasiyeler, turistik merkezlerdeki dükkan sahipleri, işletmeciler, kolaylıkla kontörlü internet telefon hizmet noktaları veya call shop kurabilirler.
Sestelekom, Kontörlü İnternet Telefon veya call shop hizmeti, hiçbir telefon hattına ihtiyaç duymadan voip adsl / internet üzerinden daha avantajlı fiyatlarla, şehirlerarası, uluslar arası ve GSM görüşmelerinin yapılabildiği hizmet noktalarıdır.